Hakkımızda

Aydoğdular Makina güçlü bayilikleri ve üretim gücü ile 15 ana ürün grubu altında 32.000’den fazla ürün çeşidiyle üretim, taahhüt, inşaat ve malzeme firmalarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek durumdadır.

40 yılı aşkın süredir, işinizin çözüm ortağı..

Aydoğdular Makina Tesisat İnşaat ve Boru Ekleme Parçaları San. ve Tic.Ltd.Şti. 1978 yılından beri inşaat ve tesisat malzemeleri satışı yapan bir aile şirketidir.

İlk olarak Karaköy Perşembe Pazarı’nda başlayan ticari faaliyetler, zaman içinde genişleyerek yayılmış olup, bugün Dudullu’da merkez yönetim ve satış birimleri ve grup şirketleri bünyesinde AYDO markası ile flanş ve boru bağlantı parçaları üretimi ile sektördeki güçlü pozisyonunu devam ettirmektedir. İhracat atılımları ile yurtdışında da söz sahibi olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerimize sektörün lider markaları ile kaliteli ürünler sunmanın yanında verdiğimiz hizmet kalitesi bizi sektörde söz sahibi yapmıştır. Geniş ürün gamı, stoktan teslimat, hızlı sevkiyat, problem çözme, satış sonrası destek müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin altındaki en önemli farklılıklarımızdır.Makina ve Makina Parçaları

Tüm markaların Makinaları ve Makina parçalarının satışlarını yapmaktayız.

El aletleri

Tamirat ve tadilat için gerekli tüm el aletlerinin temini yapılmaktadır.

Tesisat Malzemeleri

Tesisat yardımcı elemanları ve her türlü tesisat malzemesi satışı yapılmaktadır.

Online satış sitemizi gördünüz mü?


Misyonumuz

Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile inşaat ve yapı malzemeleri satış sektöründe her türlü ihtiyacı karşılamak ana ilkemizdir. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştirmeye yatırım yapmaya devam ediyoruz.


Vizyonumuz

Aydoğdular Makina geniş ürün gamı, müşterisini memnun eden hizmet anlayışı ile sektörde lider bir tesisat ve teknik malzeme marketi olma hedefi ile çalışmaktadır.


Değerlerimiz

40 yıla yakın geçmişi olan kuruluşumuzun benimsediği değerler sektördeki başarısının altında yatan ana unsurlardır.


Müşteri Memnuniyeti Politikamız


Aydoğdular Makina’nın müşteri memnuniyeti politikasının temelini ”Müşteri Odaklılık” oluşturur.Talep ve beklentileri uzman ekibimizle değerlendirerek süreçlerle ilgili gerekli iyileştirmeleri yapar ve müşterilerimizle uzun süreli işbirliği kurmayı hedefleriz.

Süreklilik için müşteriye sağlanan hizmetin şartlarını ve değişen beklentileri takip ederiz.En ufak bir memnuniyetsizlik kalmamasını sağlamak birinci önceliğimizdir.Yılların bizlere kazandırdığı tecrübe ve konusunda uzman ekibimizle sahip olduğumuz bütün yetkinlikleri müşteri memnuniyetine dönüştürmek için çalışırız.

Aydoğdular Makina oluşabilecek şikayetlere seffaflık,gizlilik ve objektiflik ilkeleriyle yaklaşır.Profesyonel bir bakış açısı ile yaşanabilecek kayıpların minumuma indirilmesi ana hedefimizdir.


Fiyat listelerimizi incelediniz mi?

WhatsApp